Szkolenia: tel./fax: 12 292 64 84, e-mail: szkolenie[at]meetingfactory.pl

SZKOLENIA

Termin:
8-10 maja 2019 r. Zakopane

Rok 2018 obfitował w wielką ilość ustaw zmieniających przepisy dotyczące zarządzaniem nieruchomościami, bądź dochodzeniem roszczeń związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Przepisy te weszły już w życie w albo wejdą w życie w trakcie roku 2019. Chcąc przybliżyć Państwu te zmiany, przygotowaliśmy szkolenie na temat:
Zmiany ustawy o ochronie praw lokatorów, Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Postępowania Cywilnego dotyczące windykacji, egzekucji, odzyskiwania lokali i finansowego wsparcia tworzenia lokali

PROWADZĄCA:
Krystyna KRÓLEWIAK-CIECHANOWSKA
Specjalista prawa mieszkaniowego z wieloletnią praktyką obsługi prawnej spółdzielni i innych podmiotów gospodarczych. Autorka wielu publikacji z zakresu  windykacji, ochrony danych osobowych

PROGRAM:
1. Zmiana ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu Cywilnego, oraz niektórych innych ustaw, wejście w życie od 21 kwietnia 2019 r.
2. Zmiana ustawy o finansowym wsparciu tworzenia lokali socjalnych, mieszkań chronionych, noclegowni i domów dla bezdomnych – projekt nowej ustawy Druk nr 2192.
3. Zmiany w windykacji i egzekucji sądowej (kpc) obowiązujące od 1 stycznia 2019r.
4. Zmiany w ustawie, o komornikach sądowych i nowa ustawa o kosztach komorniczych obowiązujące od 1 stycznia 2019r.
5. Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 18 grudnia 2018 r. w sprawie określenia szczegółowych zasad prowadzenia biurowości, rachunkowości i ewidencji operacji finansowych kancelarii komorniczych (DZ.U.2018.2517 z dnia 2018.12.31).
6. Projekt zmian w kodeksie cywilnym i egzekucji (wejście w życie przewidziano na II kwartał 2019 r.).

CENA:
1390 zł brutto
(cena szkolenia zawiera: wykłady teoretyczne, rozwiązywanie zagadnień praktycznych, materiały szkoleniowe, imienne certyfikaty, wyżywienie, 2 noclegi w pokoju dwuosobowym, relaks w nowoczesnej strefie wellness: basen, sauna)

Formularz - Zmiany w mieszkalnictwie