Szkolenia: tel./fax: 12 292 64 84, e-mail: szkolenie[at]meetingfactory.pl

Forum Zarządców Nieruchomości, to cykl szkoleń, który stwarza sposobność do zaprezentowania się grupy producentów i handlowców, oferujących innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Główne zagadnienia, eksponowane podczas Forum Zarządców Nieruchomości, dotyczą eksploatacji budynków, optymalizacji zużycia energii i sposobów rozliczania kosztów ogrzewania i wody, systemów zabezpieczeń i dozoru obiektów mieszkalnych. Fakt ten potwierdza obecność firm reprezentujących sektor materiałów budowlanych, instalacyjnych, renowacyjnych, firm z branży grzewczej, przedstawicieli sektora bankowego oraz ubezpieczeniowego.


Realizacja Inwestycji Budowlanych w Obiektach Zabytkowych, to konferencje które mają na celu przybliżenie wszystkim osobom nowoczesnych technologii, metod oraz usług, które z powodzeniem można zastosować w obiektach zabytkowych. Jest to unikatowy projekt z różnorodną tematyką i wysokim poziomem merytorycznym. Spotkania są doskonałą okazją do rozwoju zawodowego, wymiany doświadczeń oraz dostępem do nowatorskich rozwiązań technologicznych.


Nowe Wnętrza to projekt, który producentom i handlowcom z branży daje możliwość zaprezentowania materiałów i technologii budowlanych, wyposażenia wnętrz, wyposażenia łazienek, instalacji, elementów małej architektury. Nowe Wnętrza są poświęcone pracy architekta a program spotkania jest tworzony w oparciu o największe potrzeby oraz oczekiwania branży i służy zacieśnianiu kontaktów biznesowych.


Wibroakustyka i Akustyka w Budownictwie
To zróżnicowane pod kątem tematycznym spotkania branżowe dające możliwość poszerzenia wiedzy, konsultacji nurtujących zagadnień oraz zaprezentowania oferty dla architektury i budownictwa. Konferencje posiadają wysoki poziom merytoryczny. Na każdym spotkaniu przewidziany jest wykład eksperta, który zapozna uczestników z nowoczesnymi metodami i technologiami obecnie stosowanymi w wibroakustyce i akustyce budowlanej.

Od 18 lat jesteśmy niezależnym organizatorem przedsięwzięć konferencyjnych i szkoleniowych